• Aktivity žiackeho parlamentu

• Žiacky parlament pracuje na našej škole pod vedením PaedDr. Michaely Moskaľovej a Mgr. Jany Kuchtovej a v priebehu školského roka si pre žiakov školy pripravili rôzne zaujímavé aktivity.

Deň bláznivých účesov je neuveriteľnou príležitosťou pre každého, aby vyjadril svoju kreativitu a zábavu pri úprave vlasov. Je to čas, kedy môžeme opustiť každodenný stereotyp a pustiť sa do niečoho trochu šialeného a výnimočného.

Príďte do školy s bláznivým účesom! Môže to byť čokoľvek od farebných vlasov po neobvyklé účesy, ktoré vyzerajú, že vypadli z fantázijnej krajiny. Táto výzva nie je len zábavná, ale aj povzbudzuje sebavyjadrenie a individualitu. Je to príležitosť, aby ste sacítili slobodné a sebavedomé v tom, kým ste a ako sa prezentujete.

Deň bláznivých účesov tiež prináša do školy pozitívnu energiu a radosť. Tešime na vtipné reakcie spolužiakov a učiteľov, čo prispieva k uvoľnenej atmosfére a buduje väzby medzi členmi triedy.

Celkovo je Deň bláznivých účesov zábavným a kreatívnym spôsobom, ako osláviť individualitu a povzbudiť vás, aby sa cítili skvelo vo vlastnej koži a s vašimi vlastnými účesmi. Tak preč so stereotypom a nech žiari celá škola!

• Zoznam zástupcov ŽP jednotlivých tried

II.A - Jutková Ella, Yankevych Sibilla